ONLİNE MERTER NEDİR?

 
 • ONLiNE MERTER NEDİR?


   

  Online Merter Nedir ?

  Toptan tekstil markaları ile perakendecileri aynı platformda buluşturan Türkiye'nin moda ve tekstil ticaret merkezi www.www-onlinemerter.com  sayesinde tüm markalar online toptan satış mağazası açabiliyorlar.

   

  Üstelik ilk defa dükkan açan ve sistemi tanımak isteyen tekstil, giyim ve giyim aksesuarları toptancılarına B Kategorisi Web sayfamız olan http://merter-vitrini.intoko-kijiji.com 'da yer almak ve sanal mağaza açmak ÜCRETSİZ!


   

  Perakendecilerin, İstanbul'a gelmesine, ulaşım, konaklama masraflarına, hepsinden önemlisi zaman kayıplarına son veriyoruz. Perakendecileri bir tıkla binlerce markayla buluşturuyor, karlılıklarını artırıyoruz.


   

  Toptan tekstilde Anadolu'nun İstanbul'a olan fiziksel bağımlılığını azaltıyoruz. Anadolu'nun 7 bölgesinde, 81 ilinde 5650'den fazla hazır giyim perakende müşterisiyle markaları direkt buluşturuyoruz.


   

  Böylece www.www-onlinemerter.com 'a üye dükkanlar, en yeni modellerini, üretildiği gün müşterileri ile buluşturarak siparişlerini alıyor ve birkaç gün içinde müşterilerine ulaştırıyor. www.www-onlinemerter.com  sayesinde ticaret hızlanıyor, herkes kazanıyor.