MÜŞTERİ HAKLARI

 
 • MÜŞTERİ HAKLARI - ONLİNE MERTER

  Müşteri Hakları

  Bu dokümanda yer alan tüm kural, prensip ve uygulamalar Ürün ve Para İadesi ve Mesafeli Satış Sözleşmesi dokümanında yer alan ifadeler ile çelişmedikçe geçerlidir. www.www-onlinemerter.com, Mağaza sahipleri ve Diğer tüketicilere sunduğu "Etkileşimli iletişim" hizmet kalitesini sürekli arttırma gayreti içindedir.

   

  Bunu sağlayabilmek için iç denetim faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

   

  Bununla birlikte aşağıdaki prensiplere bağlı kalarak müşterilerini bilinçlendirmeyi de bir görev kabul etmiştir.

   

  Tüketici Hakları www.www-onlinemerter.com'dan baktığınız ürünler burada yer alan markalarımız tarafından aşağıdaki niteliklerde size ulaştırılır; Ürün kalitesinin tatmin edici olması gerekmektedir.

   

  Bununla birlikte imalat hataları yüzünden kusurlu olarak adlandırılan ürünler ücretsiz olarak değiştirilecektir.

   

  Ürün amacına uygun olacaktır. Ürün niteliği, içeriği ve özellikleri imalatçı tarafından bildirildiği nitelikte olacaktır.

   

  Eğer almış olduğunuz ürünler, bu iki noktada sorunlu ise bu ürün kusurlu olarak adlandırılmaktadır.

   

  Bu durumda aşağıdaki haklara sahipsiniz:

  a-Onarım

  b-Değiştirme

   

  Bu haklar, bu web sitesinde yer alan Ürün ve Para İadesi ve Mesafeli Satış Sözleşmesi dokümanındaki kural ve durumlar ile çelişmedikçe, www.www-onlinemerter.com üzerinden bakıp (beğenip) ve ürünü satan firma ile iletişime geçip, ilgili firmadan satın aldığınız tüm ürünler için geçerlidir.

   

  Aksi bir durumda, www.www-onlinemerter.com üreticiler üzerinde sizin hakkınızı arayacaktır.

   

  Eğer www.www-onlinemerter.com ve/veya www.www-onlinemerter.com'da yer alan markalar bir ürünün ya da bir grup ürünün ikinci kalite veya kusurlu olduğunu size bildirir ve siz de o ürünü alırsanız bundan böyle o ürünü iade edemezsiniz, değişim talebinde bulunamazsınız.

   

  Ürün Fiyatları ve Haklarınız

  www.www-onlinemerter.com üzerinden ürünlere bakarken, Eğer firma ürün fiyatı yayınlamak isteyipte yayınlattırdı ise; size bildirilmiş ürün fiyatı (ekranda görünen), seçmiş olduğunuz ürüne ilişkin bedeller haricinde başka bir fiyat görmezsiniz. Online Merter'de görüp beğendiğiniz bir ürün için Satıcı ile (Toptancı veya üretimci firma) iletişime geçip Online merter'de görünen ürün bedeli'ni Mutlak suretle teyit ettiriniz. (Daha sonra'dan ürünlerden almak istediğinizde toplamda sürpriz bir tutarla karşılaşmamak için) Online Merter'de fiyatı görünen ve bu görünen fiyat üzerinden ürünü satan firmadan satın aldığınız ürünün, bir süre sonra indirimli ya da kampanyadaki fiyatını görürseniz herhangi bir hak talebinde bulunamazsınız.

   

  Şikayetinizi Bildirmek İçin Ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle derhal temasa geçin.

  Aşağıda bize ulaşabileceğiniz tüm bildirim yöntem ve numaraları mevcuttur.

  ONLINE MERTER

  Müşteri Hizmetleri

   info@www.www-onlinemerter.com

   | skype: online-merter-34@hotmail.com

   | Call Center: +90 551 254 9334

   

  ONLINE MERTER

  Mehmet Nezihi Özmen Mah. Altay Sk. Ata Sitesi. A2 Blok. No:166 Merter, 34173 İstanbul

  Tel : +90 541 318 2054