KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 
 • KULLANICI SÖZLEŞMESİ


   

  KURUMSAL Üyelik Sözleşmesi

  Üyelik Hakkında


  Online Mağazamıza üye olmak için Firma Kayıt sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
  Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

  Üyelik İptali


  Kurumsal
  Üyelerimiz dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Kurumsal Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
  Kurumsal Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
  1 - Üye'nin Firma yetkilisi ile yapılan görüşmelerde (Teyit amaçlı), üyelik iptalinin söz konusu olmadığı belirtiliyorsa.
  2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 
  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
  1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  3 - Sisteme veya www-onlinemerter.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

  Üye Güvenliği
  Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde Kurumsal üye formunda doldurduğunuz bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Online Mağazamıza Kurumsal Kayıt için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapabilirsiniz, Zira Web Sitemiz www-onlinemerter.com'da Kurumsal üyelerimizin Kendilerinin girip yöneteceği bir alt yapı yoktur. Bu Site'de görünen herşeyi Sadece www-onlinemerter.com uzmanları yayına hazırlayabilirler! 
  Farklı Adres
  Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
  Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
  Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.

  Ürün Yorumları
  Her üye ürünlere yorum yazabilir. (Şu anda sadece http://merter-vitrini.intoko-kijiji.com isimli web sayfamızda geçerlidir) Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 
  Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.