GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ORTAMI

 
 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ORTAMI


   

  Güvenli Alışveriş

  Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
   

  www.www-onlinemerter.com  üzerinden Asla Online alışveriş yapılmıyor olmasına rağmen Güvenlik deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenli Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız bilgi girişleri sırasında hassas bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. 


  www.www-onlinemerter.com 'da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, hassas bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir. Zaten buradaki firmalar ürünlerini kendileri yüklemek için uğraşmayacakları için Güvenlik sertifikası, 3D secure gibi unsurlara da asla ihtiyaç duymayacaklardır!

  Online Merter üzerinden Alışveriş Yoktur! Sadece yayımlama ve talep bildirimi hizmeti vardır!

  Tekrar, tekrar belirtmek isteriz ki, www-onlinemerter.com'da asla kullanıcı girişi, şifresi gibi unsurlar yoktur.

  Kurumsal üyeler, e-mail ile kendilerine bildirilen e-posta adresine yayımlamak istedikleri ürünleri ve bilgilerini gönderirler, Online merter Ekipleri de bu bilgileri alıp, En güzel şekilde dizayn ederek sayfaya yerleştirirler.

  Ziyaretçiler (Muhtemel olarak çoğunlukla Perakende mağaza sahipleri) için de bu durum aynıdır üyelik ve üye girişi, şifresi gibi unsurlar Asla yoktur..

  Sistem özetle şu şekilde hizmet verir: Ziyaretçi Siteyi ziyaret eder, ürünü beğenir, firmayla ya iletişim bilgileri üzerinden yada sitedeki iletişim formundan iletişim kurar, eğer iletişim formundan iletişim kurmak isterse yada mal alım talebinde bulunursa Online Merter bu talebi ilgili mağazaya iletir! Burada yapılacak işlemlerin Hepsi Bundan ibarettir.

  Standart Güvenlik Duvarı
  www.www-onlinemerter.com  sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece www.www-onlinemerter.com 'da Gezinirken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak olası hassas bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

  Gizlilik Politikamız
  www.www-onlinemerter.com hassas bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez!

  Siz de vermeyin! Bu yüzden www.www-onlinemerter.com 'a verdiğiniz hassas bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz.

  www.www-onlinemerter.com  'da Perakendeci olan ve bir malı beğenip satın almak isteyen Ziyaretçilerden, Sadece Sipariş talebi bilgisi alınır ve bu bilgi ilgili mağazaya iletilir. Online Merter Alışverişe Hiç bir şekilde karışmaz ve Online merter üzerinden asla alışveriş gerçekleşmez!!! Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatır.